Zdrowy pracownik to efektywna i stabilna firma!

Akcja zdrowia dla pracowników

79,1% pracowników odczuwa dolegliwości związane z wykonywaną pracą, a 80,9% wykonuje swoje obowiązki pod wpływem stresu. Chcemy pomóc Twoim pracownikom czuć się lepiej i osiągać pełnię swoich możliwości. Zrealizujemy dla Ciebie szeroko zakrojoną akcję profilaktyczną, obejmującą badania, konsultacje ekspertów i działania edukacyjne!

Benefity dla pracowników – Akcja zdrowia w Twojej firmie

Szukasz pomysłu na wyjątkowy benefit? A co powiesz na taki, który realnie poprawi zdrowie, samopoczucie i efektywność Twoich pracowników? Z Akcją zdrowia to możliwe!

 

Czym jest Akcja zdrowia?

Akcja zdrowia to wydarzenie organizowane w siedzibie Twojej firmy, w ramach którego można przeprowadzić m.in.:

Co zyskasz z programem promocji zdrowia w miejscu pracy?

Wzrost produktywności pracowników 🚀

Zdrowi i zadowoleni pracownicy są bardziej produktywni, kreatywni i zmotywowani do pracy. Na taki stan rzeczy ma wpływ kilka czynników m.in. odporność na stres, ruch, dieta i jakość snu. Z akcją zdrowia pomożesz pracownikom zmienić codzienne nawyki na takie, które sprzyjają efektywności i poczuciu spełnienia.

Spadnie liczba zwolnień lekarskich w Twojej firmie 📝

Statystyki pokazują, że co 3. Polak przebywa na zwolnieniu lekarskim dłużej niż 6 miesięcy Miesiąc nieobecności pracownika zarabiającego 2500 zł netto to wydatek dla firmy rzędu 5000-6000 zł (nadgodziny pozostałych osób, pracownicy tymczasowi). Dzięki regularnym badaniom profilaktycznym i edukacji prozdrowotnej tych wydatków można uniknąć.

Mniej pracowników będzie zainteresowanych zmianą pracy 🚪🚶

Owocowe piątki już nie wystarczą! Karta MultiSport i dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej to już standardowe benefity pracownicze niemal w każdej firmie. Jeśli chcesz zatrzymać ludzi, musisz zaproponować im coś więcej. Świadomość Polaków w zakresie zdrowia wzrasta i są coraz bardziej otwarci na badania i działania profilaktyczne. Jeśli mogą to zrobić w miejscu pracy – duży plus dla firmy.

Szybko i wygodnie! ⏱️

Akcję zdrowia w Twojej firmie zaplanujemy tak, aby jak najmniej zaburzała codzienną pracę przedsiębiorstwa. Wszyscy pracownicy zostaną przebadani w jednym miejscu i czasie. Każdy bezpośrednio po badaniu możesz wrócić do codziennych obowiązków. Wykonywanie badań na własną rękę często wiążę się z urlopem pracownika.

Pełne wsparcie naszego zespołu 💙

Od doboru badań po konsultację wyników za pomocą czatu lub telefonu z naszymi specjalistami medycznymi. Decydując się na współpracę z nami, otrzymasz dedykowanego opiekuna, który będzie do Waszej dyspozycji. Twoi pracownicy otrzymają też materiały (workbooki, planery, habit trackery), które pomogą im utrzymać dobrą kondycję fizyczną i psychiczną.

Poza Akcją zdrowia oferujemy również takie benefity dla pracowników jak:

Zobacz, jak może wyglądać Akcja zdrowia w Twojej firmie!

ZOBACZ

Sprawdź, jakie pakiety badań możemy Ci zaproponować

Skorzystaj z gotowych pakietów lub stwórz z nami indywidualny pakiet badań, który uwzględni potrzeby Twoich pracowników i środowisko pracy.

Zaufało nam blisko 700 firm

Promuj zdrowie w swojej firmie!

Pobierz Wellbeingowy Planer HR na 2024 rok

Znajdziesz w nim ciekawe pomysły na organizację wartościowych wydarzeń w swojej firmie. Spraw, by Twój zespół poczuł się zaopiekowany! Przejdź na podstronę → wypełnij formularz → ciesz się Planerem!

O zdrowie pracowników zadbali z nami:

Współpraca z uPacjenta przebiegła wyjątkowo sprawnie. Na każdym etapie organizacji Akcji mogliśmy liczyć na wsparcie i zaangażowanie dedykowanego Opiekuna Klienta. Podkreślić należy zaangażowanie zespołu medycznego, który pobrał próbki do badań w sposób bezpieczny, ograniczający stres i niezaburzający codziennego funkcjonowania naszego przedsiębiorstwa. Nasi pracownicy docenili, że mogą skorzystać z badań bez wychodzenia z biura, a zarówno wyniki, jak i konsultacje są dla nich dostępne online.
Magdalena Wyrzykowska-Glezner
Dyrektor Departamentu Zarządzania Kapitałem Ludzkim w PGE S.A.
Poza standardowymi benefitami, badania profilaktyczne powinny być przeprowadzane cyklicznie i od takich świadczeń powinien zaczynać każdy pracodawca myślący o swoich pracownikach. Akcja Zdrowia organizowana w Answear przez uPacjenta była wielkim sukcesem! Mnóstwo osób zgłosiło chęć udziału, a zespół specjalistów, który przyjechał na miejsce, był bardzo dobrze przygotowany i sprawnie przeprowadził badanie krwi całego zespołu. Taka współpraca to czysta przyjemność!
Krzysztof Bajołek
Founder & CEO w Answear
Profesjonalna obsługa od początku procesu aż po sam koniec – świetna komunikacja, szybkość działania i dopracowane rozwiązania logistyczne przy badaniu grupy 300 pracowników. Spersonalizowane pakiety badań spotkały się z ogromnym zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem pracowników każdego szczebla. Strzał w dziesiątkę! Polecamy każdej firmie, która nadal się waha.


Aleksandra Mitura
Country HR Advisor w Cargotec Poland Sp. z o.o.
Dzięki współpracy z uPacjenta ugruntowaliśmy w pracownikach przekonanie, że troszczymy się o ich stan zdrowia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z rzetelności, sprawności działania, uprzejmości, a także świetnej komunikacji. Od początku mieliśmy kontakt z dedykowanym opiekunem, dostaliśmy wytyczne jak przygotować pracowników do badań krwi oraz co zrobić, żeby zachować w firmie wysoki poziom bezpieczeństwa.


Aleksandra Jarecka-Piotrowska
Prokurent w Bridgestone Stargard Sp. z o.o.
Profilaktyczna akcja badania krwi w miejscu pracy to świetny sposób, aby zadbać wspólnie z pracownikami o ich zdrowie. Zainteresowanie było tak duże, że badania musieliśmy podzielić na dwa dni. Wygoda sprawiła, że z akcji skorzystały nawet osoby, które badania mają dostępne w abonamentach medycznych. Na pewno powtórzymy!
Karol Traczykowski
Head of New Ventures w Znany Lekarz
Kompleksowy zestaw badań, wygoda, oszczędność czasu oraz możliwość odebrania wyników online sprawiają, że pracownicy bardzo chętnie uczestniczą w akcji profilaktycznych badań w biurze. To zupełnie coś innego niż abonamentowa opieka medyczna. Wszystko bez skierowań, w biurze, tanio i przyjemnie.
Bartłomiej Zając
Manager ds. BHP i wizerunku marki w Stalco
Profilaktyczna akcja zdrowotna badania krwi naszych pracowników przeprowadzona ze specjalistami uPacjenta to kompleksowe wydarzenie. Świetnie sprofilowana oferta, obszerny zakres badań i duża wygoda dla pracowników mogących przyjść na badania do własnego biura, to zestaw, który gorąco polecam!
Agnieszka Fijałkowska
Specjalista ds. Zasobów Ludzkich w Allergan
Nie przypuszczałem, że badania mogą zostać zrealizowane również w siedzibie firmy. Muszę przyznać, że jest to niezwykle wygodne rozwiązanie. Realizacja odbyła się na najwyższym poziomie. Specjaliści uPacjenta stworzyli wszystkim bardzo komfortowe warunki, z każdym chwilę rozmawiali,a przy tym starannie i bardzo sprawnie wykonywali pobrania. Na pewno będziemy korzystać w przyszłości.


Gerhard Parzutka Lipiński
Prezes Zarządu w Nowa Scena Sp. z o.o.
Akcja profilaktyczna organizowana przez uPacjenta w naszym Teatrze była niezwykle kompleksowym przedsięwzięciem, na które czekało wielu pracowników. Ogromna praca, jaką wykonali specjaliści uPacjenta sprawiła, że pracownicy poczuli się komfortowo i bezpiecznie. Z całego serca polecam tę usługę i zachęcam innych pracodawców, by również zadbali o zdrowie swoich pracowników.Sylwia Szczypiorska
Kierownik Działu Administracyjno-Personalnego w Teatr Współczesny

Chętnie Ci doradzimy!

Napisz jaki pakiet Cię interesuje. Podziel się z nami wątpliwościami lub pomysłami – odpowiemy na wszystkie pytania i zaproponujemy akcję zdrowia w firmie , która uwzględni potrzeby Twojej firmy.

W naszej ofercie znajdziesz również voucher na domowe badania krwi

Formularz kontaktowy

Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie House-Med Sp. z o. o., z siedzibą w Krakowie przy ul. Ryszarda Kuklińskiego 17A, NIP: 6751403730, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla m. Krakowa, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000315649. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przyjęcia i obsługi zgłoszenia. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. W sprawie ochrony danych możesz kontaktować się z Inspektorem Danych Osobowych za pośrednictwem następującego adresu e-mail: [email protected].
Wyrażam zgodę na otrzymywanie Newsletteru wysyłanego drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych będzie House-Med Sp. z o. o., z siedzibą w Krakowie przy ul. Ryszarda Kuklińskiego 17A, NIP: 6751403730, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla m. Krakowa, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000315649. Twoje dane osobowe są zbierane w celu wysyłki informacji dotyczących akcji profilaktycznych w zakresie ochrony zdrowia i informacji z tym związanych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji usługi. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, przenoszenia danych, a także prawo do bycia zapomnianym (usunięcia danych). Masz prawo do odwołania zgody w każdym czasie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania Twojej zgody. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, w którym są przetwarzane. Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. W sprawie ochrony danych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych za pośrednictwem następującego adresu e-mail: [email protected].